Manyetik Tahrikli Salmastrasız Pompalar ve Gaz Kompresörleri

Kategori: Pompalar

Sundyne, santrifüj pompalar, manyetik tahrikli salmastrasız pompalar ve gaz kompresörleri tedariğinde dünya lideridir. Sundyne’nin hassas mühendislik ürünü, son derece güvenilir ve verimli pompaları ve kompresörleri kimya, petrokimya, hidrokarbon, hidrojen ve diğer endüstriyel uygulamalarda kullanılmaktadır. Sundyne pompaların ve kompresörlerin API, ANSI/ASME, ISO uyumlu tasarımları mevcuttur.

Sundyne Firması, küresel pompa endüstrisinde petrol ve gaz, madencilik, enerji üretimi, kimyasal ve genel endüstriyel pazarlarda müşterilerine hizmet veren bilinirliği ve saygınlığı en yüksek markalar arasındadır. Hem mekanik pompa tasarımı hem de akıllı teknolojilerin benimsenmesinde sektöre liderlik etmeye devam etmektedir.

En zorlu uygulamalar için tasarlanan pompaları, tüm dünya çapında kömür, alüminyum, bakır, demir, kil, fosfat, potas, soda külü, tuz ve altın endüstrilerinde kullanılmaktadır.

Sundyne, siklon besleme, atık imhası, maden işleme, maden susuzlaştırma, arıtma elek altı, yağlı kumlar ve karter hizmetlerine yönelik dikey, yatay ve dalgıç tasarımları dahil en geniş kauçuk-astarlı ve metal orozyon/aşınmaya dayanıklı sulu çamur pompaları yelpazesini sunmaktadır.

Ürün gamı dahilinde; santrifüj  pompalar, dikey türbin pompalar ve manyetik tahrikli salmastrasız pompalar gibi zorlu şartlarda en iyi hizmeti verebilecek pompalar bulunmaktadır.

Sundyne pompalar, verimliliği ve güvenilirliği optimize ederek her müşterinin gereksinimlerini tam olarak karşılamak için özel olarak tasarlanmış ve test edilmiştir.

Parametrik tasarım ilkelerini kullanarak, bir milyondan fazla potansiyel konfigürasyon, herhangi bir proses için en iyi verimlilik noktasını tam olarak karşılamayı mümkün kılar. Sundyne firması, akış koşullandırma, yağlama ve sızdırmazlık sistemlerini içeren tüm pompa detayları terzilik usulü tasarlar ve üretir.

Sektörler

Enerji

Kimya

Maden

Petrokimya